Nine Hole Golf

Nine Hole Golf 1.0

Sport dla elit w Twoim Androidzie

Zalety

  • Przyjemna trójwymiarowa grafika
  • Spory realizm
  • Glosariusz pojęć golfowych

Wady

  • Brak

Doskonały
9

Nine Hole Golf to gra w golfa dla telefonów z systemem Android. Zadaniem gracza jest umieszczenie piłki w dołku, wykonując przy tym jak najmniej uderzeń.

W Nine Hole Golf gramy w golfa w bardzo ładnym, pełnym kolorów trójwymiarowym środowisku. Do wyboru są różni gracze oraz trzy scenerie. Na nasze uderzenia mają wpływ czynniki atmosferyczne. Trójwymiarowa strzałka w górnej części ekranu wskazuje kierunek wiatru. Podana jest też jego prędkość.

Gracz może w każdej chwili zmienić kij na inny, bardziej adekwatny do sytuacji (wood, iron, wedge oraz putter) oraz wybrać rodzaj uderzenia (full, punch, flop, chip). Po każdym uderzeniu, program informuje o dystansie jaki przebyła piłka. Można też dowiedzieć się jaka odległość dzieli nas od dołka oraz ile punktów mamy na koncie. Wszystko to sprawia że Nine Hole Golf realistycznie oddaje klasyczną grę w golfa.

W Nine Hole Golf zawarto dokładną pomoc, objaśnienie zasad gry oraz glosariusz obejmujący wszystkie najważniejsze pojęcia związane z grą w golfa.

Jeśli chcesz posmakować sportu dla elit na małym ekranie, pobierz Nine Hole Golf. Kto wie, może kiedyś sam Tiger Woods będzie pożyczał od Ciebie kije.

Nine Hole Golf

Download

Nine Hole Golf 1.0

Opinie użytkowników o Nine Hole Golf